Sú sezónne ošetrenia s exkluzívnou španielskou kozmetickou značkou DE NOYLE´S Ošetrenie pleti, dekoltu a rúk má okrem regeneračného účinku na pokožku aj vplyv na hlbokú relaxáciu celého organizmu.

OŠETRENIA SÚ DOPLNENÉ:
MASÁŽOU S HORSKÝM KRYŠTÁĽOM A RUŽENÍNOM

HORSKÝ KRIŠTÁĽ je najúčinnejší liečivý a umocňujúci kryštál, ktorý harmonizuje energiu človeka. RUŽENÍN je kameň lásky, ktorý odstraňuje negatívne energie, upokojuje a povzbudzuje.CHOCOLAT SPA
Ošetrenie s tmavou čokoládou a pomarančom vyživuje, tonizuje a hydratuje pleť. Svojími antidepresívnymi účinkami pôsobí na nervovú sústavu, čím organizmus relaxuje.

SPA WHITE CHOCOLATE AND CHERRY
Ošetrenie bielou čokoládou a sladkou čerešňou má výrazný antioxidačný účinok, pleť chráni, regeneruje a vracia jej pružnosť. Vôňa takéhoto ošetrenia pôsobí na zmysly a odburáva stres.

SENCHA SPA
Ošetrenie so zeleným čajom je chladivé a osviežujúce. Na pleť pôsobí detoxitačne, obohatí ju potrebnými vitamínmi a minerálmi.

AMAZONAS SPA - SILA ŽIVOTA

Je príjemné letné ošetrenie so vzácnymi olejmi, s výťažkami z kiwi, z jahôd a lupeňov kvetu orchidea, ktoré poteší nielen pleť ale aj dušu.